. Відкритий Чемпіонат Полтавщини.
Відкритий Чемпіонат Полтавщини.
новости
 
13-15 лютого у м.Кременчук на стадіоні КДПУ пройде відкритий Чемпіонат Полтавщини зі скелелазіння серед дорослих та юніорів на призи Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» В.М. Матицина. До змагань допускаются спортсмени від 2001р.н. та старше. Довідки за тел. +38(066)77173349 - Колесніченко Саша.

   

     Положення змагань
1.Мета і завдання
- розвиток скелелазіння та його популяризація серед молоді;
- пропаганда та надбання здорового способу життя молодих людей;
- підвищення рівня майстерності спортсменів;
- виявлення рівня підготовки та здійснення відбору спортсменів для участі в чемпіонатах України.

2.Термін та місце проведення змагань
Відкритий Чемпіонат Полтавської області зі скелелазіння серед дорослих та юніорів проводиться в місті Кременчуці 13 – 15 лютого 2009 року в манежі СК «Політехнік» Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського, що знаходиться за адресою: вул. 60-років Жовтня, 56.

3.Керівництво проведенням змагань
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Полтавською обласною федерацією альпінізму і скелелазіння.
Проведення змагань безпосередньо покладається на спортивний клуб «Політехнік» та головну суддівську колегію, склад якої затверджено Полтавською обласною федерацією альпінізму і скелелазіння України (далі Федерація).

4.Заходи безпеки під час проведення змагань
Відповідальність за виконання вимог заходів безпеки під час проведення змагань покладається на Федерацію та головну суддівську колегію.

5.Учасники змагань
До участі в змаганнях допускаються збірні команди областей, спортивних клубів, що розвивають скелелазіння та спортсмени, які є членами Федерації і сформовані за результатами змагань місцевого рівня Відкритий Чемпіонат проводиться згідно з правилами, затвердженими Федерацією альпінізму і скелелазіння України.
Змагання проводяться по віковим категоріям:
молодша група – 1997-2001р.р.;
середня група – 1994-1996р.р.;
старша група – 1993 і старше.
Усі учасники Всеукраїнських змагань повинні мати страховий поліс.

6.Програма змагань з виду програми трудність і швидкість для дорослих і юніорів
1-й день – приїзд, робота мандатної комісії;
16.0018.00 проведення жеребкування учасників і збори представників і суддів;

2-й день10.00 – 10.20 – відкриття змагань;
10.30 – кваліфікаційні та фінальні змагання в програмі лазіння на швидкість серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат всіх вікових категорій; кваліфікаційні та 1/4 фінальних змагань у програмі лазіння на трудності серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат всіх вікових категорій;

3-й день10.00 – 1/2 фіналу та фінальні змагання в програмі лазіння на трудність серед жінок та чоловіків, юнаків та дівчат всіх вікових категорій; нагородження переможців та призерів, закриття змагань, від’їзд учасників.

7. Нагородження
Учасники, які посіли І-ІІІ місця у кожному виді програми змагань серед спортсменів усіх вікових груп, нагороджуються дипломами та цінними подарунками.

8.Умови прийому учасників змагань
Витрати на відрядження учасників та тренерів-представників (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, оплата за проживання, харчування, добові) здійснюються за рахунок коштів відряджуючої організації.
Витрати на організацію і проведення змагань та придбання призів для нагородження переможців і призерів, надання послуг суддівською колегією за рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» (згідно кошторису).

9.Підготовка спортивних споруд
Підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.
Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.
Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

10.Заявки
Попередні заявки на участь команд у змаганні надсилаються на адресу Федерації не пізніше, як за 10 діб до початку змагань на адресу: 39602, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 60-років Жовтня, 56 або за тел. 8 (05366) 5-33-18, 5-30-76, моб. 8 (066) 100-67-47.
Іменні заявки, завірені лікарем, відряджуючою організацією, передбачені правилами змагань документи, які підтверджують спортивну кваліфікацію, страхові поліси, подаються до мандатної комісії змагань в день приїзду. Кожен учасник при собі повинен мати ксерокопію паспорта (свідоцтво про народження), ідентифікаційного кода.
Це положення є офіційним викликом на змагання.

 


© 2014 climbing.kharkov.ua. All rights reserved


Экстремальный портал VVV.RU Туризм и активный отдых. Поход Крым, поход Кавказ, поход Алтай, поход КарпатыACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых